ŞİRKET PROFİLİ

  Türkiye de tekstil sektörünün önde gelen ili olan Sakarya da kurulan Karteks Tekstil Tic. ve San. Ltd. Şti. profesyonel yönetim kadrosu ve bünyesinde çalıştırdığı seçkin personeliyle çalışmalarına devam etmektedir.

 

  Ürün kalitesini devamlı ön planda tutan ve kalite standartlarından ödün vermeyen firmamız; üretim ve kalite kontrol departmanlarını yüksek teknolojili ekipmanlarla donatıp, Bu alandaki yenilikleri sürekli olarak takip etmektedir.

 

  Teknoloji ve deneyimli insan gücünün birleşmesiyle meydana gelen üstün kaliteli ürünlerini yurtiçi ve yurtdışı firmalara ulaştırmaktadır.

 

  Arge ve ürün geliştirme departmanında istihdam ettiği uzman personeliyle günümüz modası ve renklerine yönelik tasarımlar yaparak müşterileriyle buluşturmaktadır.

 

  Çevre konusunda da çok duyarlı davranan firmamız atıklarının büyük bölümünü yeniden kullanıma sunmakta ve üretim esnasında Çevre temizliği ve insan sağlığı konusunda ödün vermemektedir.

 

En kaliteli ürünleri en rekabetçi fiyatlarla ve en kısa sürede müşterilerine ulaştırmayı ve müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen firma sürekli yenilik ve büyüme için yatırımlarını devam ettirmektedir.

Mizyonumuz;

 

 

  Hedefimiz, daima kaliteyi ön planda tutarak, müşterilerimizin hizmet beklentilerini yurt içi ve yurt dışı piyasalarda, dünya standartlarında karşılayabilmektir. Sürekli yeniliğe önem veren firmamız, değişen modaya ayak uyum sağlayıp, müşterilerinin en iyi işbirlikçisi olacaktır.

 

 

 

 

Vizyonumuz;

 

 

 Faaliyette bulunduğumuz Brode tekstil sektöründe dinamik, yenilikçi ve araştırmacı kadromuz ile akıllı yatırımlar gerçekleştirerek, yüksek düzeyde verimlilik ve kararlılıkla büyümemizi sürekli kılmak için kendimizi sürekli geliştirmek ve müşterilerimizin yurtiçi ve uluslararasi arenada en güvenilir üreticisi olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  İnsan gücü ve teknolojiyi bir araya getiren Karteks Tekstil, en az hata ve en yüksek kalite için çalışmaktadır. Kalite ve güveni birleştirme sloganı ile yola çıkan firmamız, uzman kadrosu ve teknik bilgi birikimleri ile sorunlarınıza çözüm ortağı olmayı ilke edinmiştir.

 

  Şirketimiz piyasa koşullarına göre rekabet ederken hizmet kalitesinden ödün vermemeyi ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmeyi yasal kurallar çerçevesinde hareket ederek hizmet sunmayı ilke olarak benimsemiştir.

 

  Bu amaç ve şevkle hedefimiz hizmetlerini hatasız tamamlayan, sürekli gelişerek büyüyen bir yapıya ulaşmaktır.